Rıza Çalımbay: Trabzonspor Maçında Çok İyi İşler Yapacağımıza İnanıyorum

Süper Lig’in 22. Haftasında sahasında Trabzonspor ile karşılaşacak olan Sivasspor’da kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesi Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Rıza Çalımbay: Trabzonspor Maçında Çok İyi İşler Yapacağımıza İnanıyorum

Süper Lig’in 22. Haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Sivasspor’da kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesi Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor karşılaşmasının final niteliğinde olacağını ifade ederek, "Bunun farkındayız. Sakatlarımız iyileşseydi daha alternatifli bir kadroyla orada olacaktık. Biz oradan puan veya puanlarla döneceğimize yürekten inanıyoruz ama bizi orada çok büyük bir mücadelenin beklediğinin farkındayız. Bugüne kadar böyle maçları çok oynadık. Orada aynı şekilde kendimize güveniyoruz. Oyundan kopmadan oynayacağız. Çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum"

Hakem Cüneyt Çakır'ın mücadeleyi iyi bir şekilde yöneteceğine inandığını aktaran Çalımbay, "Bu sene en çok konuşulan şeyler hakemler ve VAR sistemi. Biz de çok mağdur olduk. Penaltı pozisyonumuz olmasına rağmen bizim 1 tane bile penaltımız yok. Ama yapacak bir şey yok. Bütün hakemlere saygımız sonsuz, onlar da sahaya hata yapmak için çıkmıyor ama bazen yapıyorlar. Maçın hakemi Cüneyt Çakır kendini ispat etmiş, dünya çapında tanınan bir hakem, böyle maçlara alışıktır. Maçı çok iyi yöneteceğine ben inanıyorum. Çok güzel bir maç olacak. Bizim tek düşüncemiz puan veya puanlarla dönmek, onu da yapmak için bütün gayreti göstereceğiz" ifadelerinde bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz