Reis-i Cumhur Çaykur Rizespor'a Ziyarette Bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çaykur Rizespor Kulübü'nü ziyaret etti.

Reis-i Cumhur Çaykur Rizespor'a Ziyarette Bulundu

Memleketi olan Rize'nin Güneysu ilçesindeki evinden ayrılan Recep Tayyip Erdoğan, Güneysu Spor Tesislerine gelişinde yurtdaşları selamladı, çocuklara oyuncak verdi. Helikopterle Rize Limanı'na geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra da Kale Mahallesi'ne geçerek 5 Aralık 2016'da vefat eden AK Parti Rize İl Tanıtım Medya Başkanı Osman Karavin'in ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi

Daha sonra Çaykur Rizespor Kulübü'nü ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Teknik Direktör Hikmet Karaman ve oyuncularla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basına kapalı gerçekleştirilen ve yaklaşık 40 dakika süren görüşmeden sonra Giresun'daki programlarına katılmak üzere Rize'den ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ziyaretlerinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Rize Valisi Erdoğan Bektaş eşlik etti.

"SİZİN BU AŞKINIZI KARŞILIKSIZ BIRAKMAK MÜMKÜN DEĞİL"

Vatandaşların bir anda AK Parti'nin İl Başkanlığının önünü doldurduğunu ifade eden Reis-i Cumhur Erdoğan, "Siz ne güzel insanlarsınız. Sizin bu aşkınızı karşılıksız bırakmak imkansız. Onun için biz bu yolları beraber yürüyeceğiz, 15 yıl beraber yürüdük inşallah bundan sonra da beraber yürümeye var mıyız? 2019'a hazır mıyız? 23'e hazır mıyız?" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri