Real Madrid'in Radamel Falcao Gerçeği!

Radamel Falcao'nun 2013 yılında Benzema’dan dolayı Real Madrid'e transfer olamadığı ortaya çıktı.

Real Madrid'in Radamel Falcao Gerçeği!

Real Madrid'in Radamel Falcao Gerçeği!

2013 senesinde Radamel Falcao, 43 milyon euro bonservisle Atletico Madrid'den Fransız kulübü Monaco'nun yolunu tutmuştu. Birçok kişi için bu transfer sürprizdi. Çünkü Kolombiyalı golcünün, Real Madrid'e transfer olacağı düşünülüyordu. Diario AS gazetesinin Real Madrid Muhabiri Tomas Roncero, o zaman gerçekleşenleri seneler sonra ortaya çıkardı.

'REAL MADRİD'İN HATASI'

Roncero, "Real Madrid onunla anlaştı. Ancak sonra vazgeçtiler. Bu bir hataydı" şeklinde konuştu. Roncero, cümlelerini şu şekilde devam ettirdi: "Başkan Perez'in Benzema'yla arası her zaman iyi oldu. Onu hep korudu. Falcao transferi sebebiyle Benzema'nın küsebileceğini düşünen Perez, transferden vazgeçti. O aralar Başkan'ın Higuain'le de arası kötüydü. Ancak büyük bir hata yaptı. Falcao doğuştan bir golcü ve katil! Benzema ise öyle değil. Rakamlara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Falcao, Real'e gelse inanılmaz işler yapardı."

FUTBOL TAPINAĞI GÖSTERİME GİRDİ

Diğer taraftan Kolombiya futbolunun efsane oyuncuları Valderama ve Falcao gibi ünlü futbolcuların hayatını konu alan "Futbol Tapınağı" belgeseli, Güney Amerika'da gösterime girdi. Falcao ve Valderama'nın doğduğu şehir olan Santa Marta'da özel çekimler yapıldı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR