Real Madrid'in Kylian Mbappe'yi transfer etmek için çalışmalarını sürdürüyor.İspanyol ve Fransız basınında çıkan habere göre 18 yaşındaki oyuncunun transferi için Real Madrid'in teknik direktörü Zidane atağa geçti.  

ZİDANE GENÇ YILDIZI TAKIMDA OYNATACAK

Real Madrid'in başarılı teknik adamı Zidane’ın Mbappe ile görüşerek onu takımda oynatma garantisi verdiği söylendi. Ortaya çıkan haberlere göre Zidane, Mbappe'yi ikna etmek amacıyla C.Ronaldo, Bale ve Benzema gibi isimleri birini oyundan kesebileceği belirtildi. 

Marca gazetesi ise yapmış olduğu haberde Mbappe'nin Dünya Kupası'ndan sonra Real Madrid'e gitme olasılığının çok yüksek olduğunu belirtti. Gazetede yer alan haberde 21 yaşındaki genç oyuncunun da İSpanya'ya gelmek çok istediği belirtildi.  

REAL MADRİD'DEN REKOR TEKLİF

İspanyol devi olan olan Real Mdrid yönetimi, Mbappe transferi için Monaco'ya gerekirse 135 milyon euro ödeyerek, bu trnasfer yapmak istediği ortaya çıktı. Real Madird'in bu transfer için pazarlıkları sürdüdüğü söyleniyor.

Mbappe Fransız ekibi Monaco forması ile 26 gol kaydetmiş ve kulübünün 17 sene sonra ilk kez Fransa Ligi şampiyonu olmasında büyük role imza atmıştı. Monaco devler arenası Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale kadar çıkmıştı.