Portekiz'in önemli gazetelerinden biri olan A Bola, Real Madrid'de Lig liderliğini Şampiyonlar Ligi arenasında da şampiyonluğu kazanan Madrid ekibinin golcü oyuncusu Cristiano Ronaldo takımdan ayrılmak istediği belirtildi.

RONALDO GİDİYOR MU?

A Bola gazetesinin yer verdiği habere göre Madrid savcılığından açılan davaya sinirlenen Cristiano Ronaldo takımdan ve ülkeden ayrılmak için bir karar aldığı bildirildi.

Yıldız futbbolcu Ronaldo'nun bu kararı Real Madrid kulübünün başkanı Florentino Perez'e de söyledi belirtildi.
A Bola'nın gaztesinin ardından, Real Madrid'e yakınlığıyla ile bilinmekte olan Marca gazetesinin internet sitesinde de bu haberi doğrulayan nitelikte bilgilere yer verildi.

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun İspanya’da rahatsız olduğu ve takımdan ayrılmak için çalışmalara yaptığı söylendi. Real Madrid’li yıldızı sakinleştirmek için takım arkadaşlarının araya girdiği söyleniyor.

DAVA OLAYINDAKİ GELİŞMELER

Cristiano Ronaldo, 2011-14 senesinde paravan şirketler aracılığı ile imaj gelirlerini düşük göstermiş ve 14.7 milyon Euro vergi kaçırdığı söylenmişti. Madrid Savcılığı bu suç sonucu Ronaldo’ya dava açmaya hazırlanıyor.

Diğer yandan yakın bir zaman içinde Ronaldo'nun bu konular ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.