Real Madrid, Tottenham'da yıldızı parlamış olan Harry Kane'e gözünü dikmiş durumda. İspanyol basınında yer alan habere göre Real Madrid 24 yaşındaki İngiliz futbolcu için kesenin ağzını açmış durumda.

Haberde Real Madrid başkanı Florentino Perez'in, Kane için Tottenham'ın belirlediği 300 milyon euroluk bedeli ödemeye hazır olduğu yazıldı. Sezona muhteşem giriş yapmış olan İngiliz yıldızı Zinedine Zidane'ın da kadroda görmek istediği ifade edildi.

Öte yandan vergi kaçırmakla yargılanan futbol yıldızı Cristiano Ronaldo, mahkemenin vereceği para cezasını Real Madrid kulübünün ödemesini istedi.

Real Madridli yıldız Cristiano Ronaldo'nun İspanyol kulübündeki geleceği hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Yaz döneminde, vergi kaçırma suçlamasıyla karşılaştıktan sonra yeterli destek görmediği için ayrılma talebini basınla paylaşan Portekizli futbolcu, daha sonraki süreçte ise Real Madrid'de mutlu olduğunu açıkladı.

CEZANIN ÖDENMESİNİ TALEP ETTİ

Şu an için görüşülen dava da suçlu bulunursa 13 milyon sterlinlik bir ceza ödeyecek olan 32 yaşında bulunan yıldız, Real Madrid başkanı Florentino Perez'e alması muhtemel cezayı kulübün ödemesini istediğini yönetime bildirdi.

YENİ DURAĞI MANCHESTER OLACAK

Ronaldo, eğer ceza alır ve Real Madrid bu cezayı ödemez ise takımdan ayrılacağını başkan Perez'e bildirecek, bu haber başta Manchester United olmak üzere birçok takımı iştahlandırmış durumda.

MOURİNHO İSTİYOR

Avrupa sahnesinde eski zamanlarına geri dönmek için birçok dünya yıldızını transfer yapan Machester United, Jose Mourinho'nun özel isteğiyle Ronaldo'nun takıma geri dönmesi için çalışmalara başladığını duyurdu.