Siyah Beyazlı takımda son iki sezonda başarılı bir form grafiği ortaya koyan Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, Çin kulüplerinin radarına girdi.

63 MİLYON TL TEKLİF EDİLDİ

Çin kulübü olan Shanghai SIPG, 3 sene için 18 milyon dolar ücret önerisinde bulunduğunu Quaresma’nın menajerine bildirdi. Ancak Portekizli yıldız futbolcu teklifi, "Önümüzdeki yıl görüşelim" diyerek erteledi.

HEDEFİM 2018 DÜNYA KUPASI

Quaresma, Portekiz Milli Takımı ile EURO 2016'da şampiyon olduklarını söyleyerek, önümüzdeki hedefin 2018 Dünya Kupasını almak dedi. Portekizli oyuncu sözlerine şu şekilde devam etti: Portekiz Milli Takım forması için her zaman hazırım. Son iki sezon Siyah Beyazlı takımda çok iyi bir performans ortaya koydum. Önümüzdeki senede bu performansımı devam ettirmek istiyorum.

Portekiz Milli Takım forması ile 2018 Dünya Kupası’nı kazanmak istiyorum. Bu sebepten dolayı bu teklifi seneye değerlendireceğim dediği ortaya çıktı.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmları için düğmeye bastı. Kara Kartal ilk olarak takımda bu sene kiralık olarak oynayan Aboubakar'ı renklerine katmaya çalışacak. Kamerunlu golcuyü transfer etmek için kulübü Porto ile görüşülecek.