Quaresma'dan Fikret Orman'a Bomba Sözler!

Beşiktaş'la yolları ayrılan ve Kasımpaşa'ya transfer olan Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, beIN SPORTS'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Quaresma'dan Fikret Orman'a Bomba Sözler!

Ayrılık sürecini anlatan ve Fikret Orman'a sert tepki gösteren yıldız oyuncu, kendisine saygısızlık yapıldığını belirtti ve ''Başkanın aldığı karar nedeniyle Beşiktaş’tan ayrılmak zorunda kaldım.

TAKIM ARKADAŞLARIMLA VEDALAŞAMADIM

"Gönderiliş şeklimle bana yapılan bir saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Çünkü Beşiktaş taraftarıyla, takım arkadaşlarımla, tesislerde çalışanlarla vedalaşma şansı bulamadım. Onlara çok büyük hayranlık duyuyorum. Minnettar olmam gereken bir grup varsa o da Beşiktaş taraftarı. Kötü oynadığım maçlarda dahi beni desteklediler, bu hayatım boyunca unutmayacağım bir şey.” dedi.

"FİKRET ORMAN BENİM İÇİN ARTIK OLMAYAN BİRİ"

"Beşiktaş başkanı beni kulüpte istemedi ve resmen kovdu. Geçmişte de paramı alamadığım için bana bir çek vermişti. Bankaya çeki bozdurmaya gittiğimde çekin karşılıksız olduğunu öğrenip rezil olmuştu. Fikret Orman artık benim hayatımda olmayan biri" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE VEYA GALATASARAY'DA OYNAR MISIN?

Quaresma, ‘Fenerbahçe veya Galatasaray’dan cazip bir teklif gelseydi kabul eder miydi?’ sorusuna, “Zor bir soru değil, Türkiye’de Beşiktaş’tan başka bir takımda oynamak istemediğimi hep söyledim. Ama malesef Beşiktaş başkanı beni istemedi. Ayrıldıktan sonra Fenerbahçe veya Galatasaray’da oynamak benim için çok kolay değil çünkü Beşiktaş’ı ve taraftarlarını çok seviyorum. Her zaman söylüyorum, Porto ve Beşiktaş, benim kariyerimdeki çok önemli iki takım ve her zaman kalbimde olacaklar.” cevabını verdi.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri