Priştine Kulübü, Avrupa Maçına Kiralık Oyuncularla Çıkacak!

Priştine futbol takımı 8 oyuncusunda corona virüsü (Covid-19) tespit edilmesi üzerine 18 Ağustos'ta oynanması planlanan ancak 22 Ağustos'a ertelenen UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Turu'ndaki Lincoln Red Imps maçına kiralık oyuncularla çıkacak.

Priştine Kulübü, Avrupa Maçına Kiralık Oyuncularla Çıkacak!

Priştine Kulübü, Avrupa Maçına Kiralık Oyuncularla Çıkacak!

Priştine Kulübü, 8 oyuncusunun corona virüsü testinin pozitif çıkması üzerine 18 Ağustos’ta oynanması planlanan UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Turu’ndaki Lincoln Red Imps maçını ertelemek zorunda kaldı.

BİR MAÇLIĞINA TAKIMIN BAŞINA GEÇECEK

Priştine, Lincoln Red Imps ile 22 Ağustos Cumartesi günü yapılacak müsabakaya, başka takımlardan kiralayacağı oyuncularla çıkacak. Bu maç için takım komple değişirken, geçmişte Priştine’nin teknik direktörlüğünü yapan Ramiz Krasniqi de sadece bu maç için takımın başına geçecek. Futbolseverlerin büyük ilgisini çeken olaya geniş yer veren Kosova medyası, yeni bir ekip oluşturmada kendilerine yardımcı olan Kosova ligi takımlarının büyük fedakarlık gösterdiğini yazdı.

KADRO BAŞTAN AŞAĞIYA DEĞİŞTİ

Kendilerine yardım eden herkese teşekkürlerini ileten Priştine Sportif Direktörü Grabit Begolli, “Sadece Covid-19 testi pozitif çıkan 8 oyuncumuzu değil, personel dahil tüm oyuncuları değiştirdik. 18 Ağustos’ta Priştine’yi temsil etmek için belirlenen yaklaşık 40 kişiden hiçbiri olmayacak” dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR