Galatasaray'dan Japon ekibi Vissel Kobe'ye transfer olan Lukas Podolski'nin sosyal medya hesabından yaptığı çay paylaşımlarıyla gündem yaratmaya devam ediyor.

Japonya'da da çay demleyip içen Podolski Türk çayını çok sevdiğini dile getirdi.

Galatasaray'da top koştururken alınan galibiyet sonrası her fırsatta çay sevgisini dile getiren Lukas Podolski Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sosyal medyayı sallıyordu. 32 yaşındaki Poldi çay poşetiyle poz vererek, ''Galibiyetin ardından güzel, demli bir çayı hak ettik. Çay, seni seviyorum'' yazmıştı.

İşte o paylaşım;

LUKAS PODOLSKİ  GALATASARAY'DAN JAPON EKİBE TRANSFER OLMUŞTU 

Galatasaray'dan Japon ekibi Vissel Kobe'ye transfer olan Lukas Podolski, Japonya'ya tatil için gitmediğini belirtti ve iddialı konuştu.

Geride bıraktığımız haftalarda Alman yıldızın İnstgram hesabından yayınladığı mutlu bir video çok konuşulmuş, 'Podolski Japonya'ya ok hızlı uyum gösterdi' yorumları yapılmıştı. Bir süre Bayern Münih, Inter ve Arsenal'da top koşturan ve son olarak Galatasaray forması giyen ve Japon ekibi Vissel Kobe'ye transferi gerçekleşen Lukas Podolski iddialı ifadelerde bulundu.

"JAPONYA'YA TATİL İÇİN GELMEDİM"

Goal 'e açıklama yapan Podolski, Japonya'ya tatil amaçlı gelmediğini söyleyerek"Japonya'ya tatil yapmak için gelmedim. Sahada kendimi kanıtlamak amacındayım. Burada kaldığım zaman boyunca en pozitif şekilde katkı sağlamak amacındayım.Buraya, 3-5 ay sonra takımdan gitmek için gelmedim. Takıma uyum olmak ve başarılar kazanmak istiyorum. İlk senede ilk üçe girersek bu benim için büyük bir başarı olur. Sonraki senelerde neler göstereceğini göreceğiz." cümlelerini kullandı.

"JAPONYA DİĞER ASYA ÜLKELERİNDEN DAHA ÜST"

Japon takımlarına övgü dolu cümleler sarf eden Alman yıldız, "Japonya'daki futbol seviyesi, diğer Asya ülkelerinden daha üst seviyede. Oyuncular çok tecrübeli ve çok sofistike. Onlara karşı sık sık oynadım. Birçok Japon futbolcu Avrupa'da top koşturdu ve kalitesini tüm dünyaya gösterdi." dedi.