Peter Crouch'un Martin Skrtel Kabusu!

Ünlü İngiliz golcü Peter Crouch, futbolculuk zamanında eski takım arkadaşı Başakşehirli Martin Skrtel ile karşılıklı oynadığı müsabakalarda büyük problem yaşadığını açıkladı.

Peter Crouch'un Martin Skrtel Kabusu!

Peter Crouch'un Martin Skrtel Kabusu!

Ünlü İngiliz yıldız Peter Crouch, futbolculuk zamanında eski meslektaşı Martin Skrtel'in kendisini çok zor durumlara soktuğunu ifade etti. Liverpool’da birlikte yalnızca yarım sezon beraber top koşturan ikili, birbirlerine rakip olduklarında ise büyük sorun yaşadıklarını belirtti.

Crouch, İngiltere- Slovakya karşılaşmasında kendisine sorun yaratan Skrtel ile yaşadıkları olayları Daily Mail'e açıkladı.

Skrtel'in gizli bir taktiğinin olduğunu söyleyen Crouch, "Topa yükseldiğini zaman kramponunun çivilerini uyluk kemiğinize koyma alışkanlığı vardı. Birincide önemsemeyebilirsin ama ikincide can sıkıcı olur ve üçüncüde ise seni kızdırır" şeklinde konuştu.

Slovakya ile yapılan müsabakada gerçekleşen olaylardan bahseden Crouch, "Ona 'Yeter Martin' diye bağırdım. O ise, 'Ah Croucie! Üzgünüm, seni görmedim' dedi. Sorun şuydu, topu takip ettikleri için onu hakeme de şikayet edemedim. Martin, hakemin faulü görmeyeceği şekilde ayaklarını bacaklarıma sokmayı biliyordu. Çıktığımda uyluk kemiklerim parçalara ayrıldı. İyi çocuk ama tam anlamıyla bir sıkıntı" ifadelerini kullandı

Futbolculuktan emekli olan 39 yaşındaki Crouch, ülkemizde Fenerbahçe ve Başakşehir’de top koşturan Skrtel ile 2007-2008 sezonunun ikinci döneminde beraber Liverpool formasıyla görev yapmıştı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR