Süper Lig' in son şampiyonu Beşiktaş' ın transfer gündeminin ilk sırasında yer alan Portekizli savunma oyuncusu Pepe adına devreye Fenerbahçe' nin girdiği ifade edildi. Portekiz'in tirajı yüksek spor gazetesi olan Record'un yapmış olduğu habere göre Fenerbahçe, Pepe' ye teklifini iletti.

BEŞİKTAŞ İLE AYNI TEKLİF

Gazetede yer alan habere göre Fenerbahçe, Beşiktaş ile anlaşma noktasında olan Pepe için 2 yıllık 5 Milyon Euro ve 2.5 Milyon Euro imza parası teklif etti. Bu teklif Beşikltaş' ın Pepe' ye yaptığı teklif ile aynı. 34 yaşındaki futbolcunun son kararını en geç 2 gün içinde vereceği ifade edildi.

TRANSFERDE BEŞİKTAŞ BİR ADIM ÖNDE

Real Madrid ile olan mukavelesini yenilemeyen ve bonservisi elinde olan Pepe' nin transferinde ise Beşiktaş' ın bir adım önde olduğu belirtildi. Fenerbahçe' nin transfer girişimlerinde geç kaldığı ve Portekizli yıldızın iki takımdan da aynı teklifi almasına rağmen Beşiktaş' a yakın olduğuna vurgu yapıldı.
 
KJAER'İN SATILMASI GÜNDEMDE

Fenerbahçe' nin başta Milan olmak üzere Avrupa' nın önemli kulüplerinden teklif alan Kjaer' i satması gündemde. Sarı-lacivertlilerin bu ayrılık ihtimaline karşın Pepe' ye teklif yaptığı belirtildi.