Sarı Lacivertli takıma geldiği zamandan bu yana ortaya koymuş olduğu futbol ile hem teknik ekibi hem de taraftarı mutsuz eden Milli futbolcu Ozan Tufan’a İspanya’dan talip olduğu öğrenildi.

OZAN TUFAN’A İSPANYOL TALİPLER VAR

Fenerbahçe’nin gelecek sezon kadrosunda yer vermeyeceği belirtilen Ozan Tufan’a İspanyol kulüpleri Deportivo ve Real Sociedad talip oldu.
Fenerbahçe kulübü Milli futbolcu Ozan Tufan’ı önümüzdeki sezon kiralık olarak göndermeyi planlıyor. Milli futbolcu Ozan Tufan eğer İspanya’ya gitmeyi kabul ederse bu iki kulüpten birine önümüzdeki sezon kiralanacak.

Diğer yandan Sarı Lacivertli kulüp transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Fenerbahçe ilk olarak Mehmet Ekici, daha sonrada Valbuena ile anlaşmıştı. Sarı Lacivertli kulübün resmi internet sitesi Nabil Dirar transferi içinde kulübü Monaco ile prensip anlaşmasına varılmıştır bilgisi verildi.
Kanarya bu transfer ile 3 oyuncuyu renklerine bağlamış oldu.

Fenerbahçe'de yeni amaç Süper Lig'de byük sıkıntılar yaşadığı forvet bölgesine bir trnasfer yapmak olacak. Kanarya ezeli rakibi Beşiktaş'ta kiralık olarak top oynaış Aboubakar ismini gündemine aldı.