İngiltere basınında çıkan haberlere göre Sarı Lacivertli takımın Kolombiyalı kaleci için yapmış olduğu 3,5 milyon Euro’luk teklifi çıkarmaması sonucu oyuncunun kulübü Arsenal’in ise 4 milyon euro’dan aşağı inmemesi sebebiyle görüşmeler tıkanma noktasına gelerek sonuçlanmadı.

OSPİNA AMERİKA YOLCUSU

İngiliz kulübü Arsenal’den gitmek istediğini yapmış olduğu açıklamalar ile belirten David Ospina gelişen bu olaylar üzerine Amerikan MLS ligi takımları ile görüşmeye başladı.

KAMENİ TRANSFERİ DE OLUMSUZ GEÇTİ

Fenerbahçe’de bu gelişmeler sonrası Carlos Kameni transferine gözler çevrildi. İspanyol basınında çıkan haberlere göre Fenerbahçe, Malaga’nın deneyimli filebekçisi Kameni’ye senelik 1.7 milyon Euro para önerdi. Kameni ise Sarı Lacivertli takımdan 3 senelik sözleşme ve senelik 2 milyon Euro maaş istedi. Bu gelişmeler üzerine Fenerbahçe’nin Kameni’nin bu teklifine sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Öte yandan Sarı Lacivertli takım şuana kadar renklerine 3 isim bağladı. Bu kişiler Trabzon'da sözleşmesi biten Mehmet Ekici, Lyon'dan Valbuena ve Frasız takımı Monaco'dan Nabil Dirar. 

Ayrıca sezon sonu Dick Advocaat'tan boş alan teknik direktörlük koltuğuna da Aykut Kocaman getirildi.