Orhan Ak'tan Ayrılık Açıklaması!

Beşiktaş'ta Orhan Ak krizi noktalandı. Tecrübeli hoca istifa etti.

Orhan Ak'tan Ayrılık Açıklaması!

Orhan Ak'tan Ayrılık Açıklaması!

Bir kadın taraftar, Orhan Ak'a seni takımda görmek istemiyoruz diye tepki göstermişti. Tepkiyi fark eden güvenlik görevlileri kadın taraftara istemiyorsan başka yere git diyip fiziksel temasta bulunarak otobüsün yanından iterek uzaklaştırmıştı..

İstifa etti

Beşiktaş'ta Orhan Ak dönemi sona erdi. Orhan Ak'ın yaptığı açıklamada “Üçüncü ve son kez istifa ediyorum. Birazdan yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuracağım” ifadelerini kullandı.

Ayrılık açıklaması

Orhan Ak: "Beşiktaş Jimnastik Kulübündeki görevimden istifa ediyorum. Geldiğimiz ilk günden beri kader birlikteliği yaptığım hocam Sayın Abdullah Avcı ile birlikte Beşiktaş Futbol Kulübünün menfaatleri doğrultusunda çalışarak kulübümüzü şampiyonluğa ulaştırmayı hedefledik"

Orhan Ak: "Bu süreçte malum olduğu üzere sosyal medyada bazı taraftarlarımızdan gelen istifa çağrılarını yakından takip ettim. Bu olumsuzluğa istinaden kulübümü, başkanımızı ve hocamızı zor durumda bırakmamak adına takımımızdaki görevi bırakmak için birkaç kez hocamıza danıştım"

Orhan Ak: "Şu bilinmelidir ki ben bulunduğum yere hiçbir zaman bir yük olmak istemem. Ailemden sonra vazgeçemediğim tek tutkum olan futbolda amacım görevimi en doğru biçimde yerine getirmek"

Orhan Ak: "Kariyerimin bundan sonraki bölümünde de, bugüne kadar sahip olduğum tüm başarı ve güzel anıları borçlu olduğum bu güzel oyuna ve ülke futboluna yararlı olabilmek için var gücümle çalışacağım"

Orhan Ak: "Hayatta yaşadığım olumsuz durumlara her zaman 'her şeyde bir hayır vardır' felsefesi ile yaklaştığım için taraftarımıza herhangi bir kırgınlık duymuyorum. Yaşanan bu süreçte sokakta, tribünde, dışarıda bana destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum."

Orhan Ak: "Beşiktaş'ta çalıştığım iki ayı her zaman güzel anılarla hatırlayacağımı tüm samimiyetimle söyleyebilirim. 2019-2020 Cemil Usta Sezonu’nda başta kulübümüze olmak üzere, Başkanımız Sayın Fikret Orman’a, hocamız Abdullah Avcı ve ekibine başarılar dilerim."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR