Olcan Adın Futbolu Bıraktı!

Bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray'da forma giyen Olcan Adın futbolu bıraktığını açıkladı.

Olcan Adın Futbolu Bıraktı!

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Fenerbahçe alt yapısından yetişen Olcan Adın, profesyonel futbol kariyerini noktaladığını açıkladı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine bu haberi duyuran Olcan, 2 senedir hiçbir kulüpte forma giymiyordu.

Galatasaray'da oynadığı dönemde Fenerbahçe aleyhinde yaptığı açıklamalarla kendinden sıkca söz ettiren Olcan'ın bu kararı sonrası sarı kırmızılı taraftarlardan yüzlerce mesaj yazıldı. Bütün emekleri için teşekkür ettiklerini söyleyen Galatasaraylı taraftarlar Olcan Adın'a hayırlı olsun mesajları attı.

İŞTE OLCAN ADIN'IN PAYLAŞIMI

"Yaklaşık 21 yıldır sürdürdüğüm futbolculuk kariyerimi, edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi ileri taşımak üzere bugün itibarıyla noktalıyorum. Hayatımın en büyük parçasını geride bırakmak hüzünlendirse de tüm yaşadıklarım ve sizleri tanıma şansı bulduğum için kalbim şükranla dolu.

Hayatımın ilk yarısına veda ederken, her zaman yanımda olan aileme ve dostlarıma, bana güvenen tüm teknik direktörlerime, deskekleriyle güç veren taraftarlara, ailem saydığım takım arkadaşlarıma ve bir şekilde hayatıma dokunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kariyerim boyunca yaşadığım her şey için çok mutluyum. Umarım ben de sizlere güzel anılar bırakabilmişimdir.."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri