Okan Buruk Wolfsberger Maçı Öncesi Açıklama

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Wolfsberger maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk Wolfsberger Maçı Öncesi Açıklama

Okan Buruk Wolfsberger Maçı Öncesi Açıklama

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, İrfancan Kahveci ile birlikte Buruk, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Wolfsberger maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Zoe bir maça çıkacaklarını belirten Okan Buruk, "Gruptaki puan durumuna baktığımızda 1 puan topladık. Bundan sonraki maçlarda şansımızı devam ettirmek için bu maçı kazanmak gerekiyor. Rakibimizin maçlarına baktığımızda her an her şeyi yapabilecek güce sahip bir ekip. Oyun sistemini değiştirmeden aynı sertlikte oynayan bir takım. Çok zor bir maç bizi bekliyor. Kendi sahamızda kazanıp yolumuza iddialı bir şekilde devam ettirmek istiyoruz." açıklamasında bulundu.

UEFA'daki gelecekleri adına önemli bir maça çıkacaklarını elirten Okan Buruk, "Şu anda takımımızda gözüken Aleksic'in sakatlığı sürüyor. Antrenmandan sonra oyuncularla ilgili kararlar vereceğiz. Epureanu ve Skrtel'i sağlık durumlarına göre değerlendiriyoruz. Epureanu ile konuştuktan sonra onu kullanıp kullanmayacağımıza karar vereceğiz. Elimizdeki en iyi 11 ile çıkacağız. Bu maça çok önem veriyoruz, hem bizim hem de ülkemiz için önemli bir maç oynayacağız." ifadelerini kullandı.


Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri