Sarı-Kırmızılı ekibin şimdiki hedefi Inter'in efsanevi oyuncusu Stevan Jovetic.

Forvet, forvet arkası ve sol kanatta top koşturan, 27 yaşında olan futbolcuya teknik direktör Igor Tudor'un onay vermesinden sonra İtalyan ekibiyle ilk temasa geçildi. Galatasaraylı yöneticler, hafta sonuna kadar İtalya'ya gitmesi bekleniyor.

7 MİLYON EURO TEKLİF

Sarı Kırmızılı ekip Inter 'de kadroda yer verilmeyen jovetic için 7 milyon euroyu gözden çıkarmış durumda. Fakat İtalyan temsilcisi, ocak ayında 13.5 milyon euroya aldığı Karadağlı için 10 milyon euro istediği biliniyor.

Öte yandan Gelecek sene takımda düşünülmeyenler ve Sinan’ın ayrılması için geri sayım sürerken gelen teklifleri kabul etmeyen 4 isim (Hakan Balta, Nigel de Jong, Ryan Donk ve Luis Cavanda) başkan Dursun Özbek’i çıldırttı.

SİNAN GÜMÜŞ FİORENTİNA YOLUNDA

İtalya Serie A takımlarından Fiorentina, Galatasaray'a Sinan Gümüş'ün transferi için 4.5 milyon euroluk transfer teklifi yaptı.

Galatasaray'da uzun vakittir transferi için teklifler aldığı gündeme gelen Sinan Gümüş'e Fiorentina da talip olduğu iddia edildi.

İtalyan kulübünün 23 yaşındaki kanat oyuncusu için 4,5 milyon Euro'luk teklif yaptığı iddia ediliyor.. Sinan için 5 milyon Euro isteniyor.

Bu esnada Galatasaray'ın da satmaya sıcak bakmadığı Sinan'ın Portekiz kulübü Benfıca'ya gitmeyi istediği biliniyor.