Nihat Özdemir'den Barış Pınarı Harekatına Destek!

A Milli Takımımızın, Arnavutluk maçı öncesinde gerçekleştirdiği son antrenmanı izleyen TFF Başkanı Nihat Özdemir, kritik karşılaşma öncesinde önemli açıklamalara imza attı.

Nihat Özdemir'den Barış Pınarı Harekatına Destek!

Türkiye Futbol Fedarasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Arnavutluk maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

"İNŞALLAH KAZANIRIZ"

"Gruptaki en önemli maçlarımızdan birine çıkacağız. Arnavutluk iyi bir takım ve bunu İzlanda'ya karşı oynadıkları son maçta gösterdiler. İzlanda'yı iyi bir futbol ortaya koyarak yendiler. Yarınki maç bizler için önemli. Yarınki maç çok önemli. Şu anda Barış Pınarı Harekatı'nda Mehmetçiklerimiz, vücudumuz burada fakat aklımız ve dualarımız onlarla birlikte. İnşallah yarın buradaki bilinçle ve askerlerimizin verdiği moralle de Arnavutluk maçını kazanmak istiyoruz. Arnavutluk maçının ardından Fransa'yla oynayacağız. Umarım burada ve Fransa'da bize yarayacak bir skor alırız. Taraftarımız stadyumu doldursunlar. Biz yarın maçı kazanırsak askerimize de moral vermiş oluruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah kazanırız."

"DUALARIMIZ MEHMETÇİK İLE.."

"Bugün önemli bir gün. Dün Barış Pınar Harekatı başladı. Hepimizin aklı ve duaların Mehmetçiklerimiz ile... Tüm dualarımız onlarla beraber. Can kaybı olmadan en kısa sürede zaferler dönerler inşallah.Arnavutluk karşılaşmasından galibiyetle ayrılabilirsek taraftarlarımız, oyuncularımız kadar cephede savaşan Mehmetçiklerimiz için de önemli bir moral olacaktır." dedi.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR