Bu sabah Barcelona tesislerine gelmiş olan Neymar, teknik direktörden izin alarak antrenmana çıkmadı. Neymar'ın takım arkadaşlarıyla vedalaşarak tesislerden ayrıldığı belirtiliyor.

Neymar'ın menajeri de sabah saatlerinde Paris'te Eyfel Kulesi manzaralı otelinde sosyal medyada paylaşım yapmıştı. Transferin kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

PSG, Neymar'ın serbest kalma bedeli olan 222 milyon euro'yu ödemeyi kabul etmişti.

NELER OLMUŞTU ?

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Barcelona'da yeni transfer ettiği Semedo ve Neymar antrenmanda tekme tokat birbirlerine girdi.

NEYMAR'I ZOR TUTTULAR

Kulüpten ayrılıp ayrılmayacağı hala netleşmiş olmayan Neymar, Barcelona'nın yeni transferi Nelson Semedo ile tekme tokat birbirine girdi.

NEYMAR TAKIMDAN AYRILMAK İSTİYOR

PSG'ye gitmek isteyen Neymar Semedo'yla bilerek kavga ettiği iddia edildi.

KAVGAYI SERİO BUSQUETS AYIRDI

Sergio Busquets tarafından önlenen ve öfkeyle sahayı terk eden Neymar'ın bu tutumu gideceği yönündeki iddiaları da artırdı.

Ayrıca Neymar, Amerik Birleşik Devletleri turundan sonra takım arkadaşlarıyla İspanya'ya geri dönmeyeceğini söyledi. Bunun yerine, bazı ticari anlaşmalar için Çin'e gidecek.

PSG'YE GİTMEYİ ÇOK İSTİYOR

Barcelona'nın yıldızı Neymar İspanya'da yaşamak istemediğini ve Fransız ekibi PSG'nin teklifine sıcak baktığı öne sürüldü. Geçtiğimiz günlerde Barcelonalı yöneticilerle konuşan ünlü yıldız bırakın beni PSG'ye gideyim dediği ögrenildi.Barcelonalı yöneticiler serbest kalma koşullarını göstererek şartları PSG yerine getirirse transferin olabileceğini ifade etti.

NEYMAR PSG'YE GİDEMEDİĞİ İÇİN ÖFKELİ

Ünlü yıldız çok gitmek istediği PSG transferi gerçekleşmediği için öfkeli ve agresif tavırlar sergilediği ortaya atıldı.