Newton: Biz Kazanacağız!

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, son antrenmanda esti gürledi. Newton, 'İşler iyi de gitse, kötü de gitse asla disiplinden kopmayın. Biz Kazanacağız!' diye motive etti.

Newton: Biz Kazanacağız!

Newton: Biz Kazanacağız!

Trabzonspor Teknik Direktörü Newton, son idmanda oyuncularına hırsı bir konuşma yaptı. Newton, 'Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenebileceklerini söyleyen İngiliz teknik adam oyuncularına 'Hepinizden iki kişilik oyun bekliyorum' diye konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, Fenerbahçe maçı öncesinde soh bir konuşma yaptı. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun kendisine destek vermesinden sonra iyice rahatlayan Newton oyuncularını Kadıköy'den zaferle dönebileceklerine inandırmaya çalışı. Hiçbir maçın oynanmadan kazanılmadığını hatırlatan Newton, 'Kâğıt üstünde kimin favori olduğu önemli değil. Her şey sahada belli olacak. Bize sahaya çıkıp sonuna kadar savaşacağız ve kazanacağız. İşler iyi de gitse, kötü de gitse disiplinden kopmayın. Biz kazanacağız!' diye konuştu.

YENDİK, YİNE YENERİZ

Maç boyunca taktik disiplinden kopmadan oynamaları gerektiğini anlatan Newton 'Bu maçta hepinizden iki kişilik oyun istiyorum. Çok koşarsak, birbirimizle yardımlaşırsak her şeyin daha da kolay olacağını göreceksiniz' ifadelerini kullandı. Takım kaptanı Pereira da arkadaşlarıyla yaptığı toplantıda camianın beklentilerini hatırlatırken 'Geçen sene kupada hem Trabzon'da hem de İstanbul'da Fenerbahçe'yi yendik. Bir kere daha yapabiliriz. Biz o maçları inanarak kazandık. Yine inanırsak yine kazanırız' dedi.

NEŞELİ İDMAN

Sezona kötü başlayan Trabzonspor'da asık olan suratlar dünkü idmanda gülmeye başladı. Newton'un motivasyon konuşmalarının ardından iyice rahatlayan bordo-mavililerin neşeli tavırları dikkati çekti.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR