İşte Beşiktaş'ın KAP açıklamayı bildirdi.

Alvaro Negredo Sanchez'in transferi konusunda kendisi ve kulübü Valencia ile anlaşmaya varıldığını dyurdu.

Sözleşme fesih bedeli olarak şirketimiz tarafından Valencia kulübüne net 2.500.000 Avro ödeneceği bildirildi.

Oyuncu ile 2+1 yıllık sözleşme ile aşağıdaki şartlarda anlaşıldığı belirtildi.

2017-2018 Sezonu için 4.350.000 Avro

2018-2019 Sezonu için 4.350.000 Avro garanti ücret ödenecektir.

Öte yandan Beşiktaş Teknik direktör Şenol Güneş’in gelecek sezon planları arasında yer almayan Denys Boyko, Pedro Franco ve Alexander Milosevic henüz hiçbir kulüple anlaşamadı.

Öte yandan Şenol Güneş ile geçtiğimiz akşam toplantı gerçekleştiren Başkan Fikret Orman, Asbaşkan Umut Güner kampı değerlendirme yaparken transferler konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Şenol Güneş'in hem Şampiyonlar ligi hemde Süper Lig'de başarılı olabilmek için geniş kadro kurmalıyız açıklamasını yaptı.

Şenol Güneş, Las Palmas ile oynanan hazırlık maçında yaşanan defans hatalarının ardından, acilen stoper alınmasını istedi.

ACİLEN STOPER ALIN ÇAĞRISI

Öte yandan Teknik Direktör Şenol Güneş son hazırlık maçlarında yenilen gollerden sonra yönetime vereceği transfer raporunda stoperin bir an önce alınmasını söyleyeceği öğrenildi.

Takımın orta saha ve hücum bölgesinde çok fazla sıkıntısı olmadığını ileri hatta bir forvetin yeterli geleceğini fakat savunmada çok önemli problemler olduğunu raporuna ekleyecek olan deneyimli hoca, en azından stoperin lig başlamadan yetiştirilmesi gerektiğine vurgu yapacak.