Senelik 5.5 milyon Euro garanti para isteyen Fransız oyuncu, 5 milyon Euro'da imza parası talep etti. Sarı-Kırmızılılar bu şartları duyunca geri vites yaptı. Galatasaray bu transferden henüz vazgeçmiş olmadığı ifade edildi, fakat Nasri transfer listesinin alt sıralarına geriledi.

Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola, geçen sezonu Sevilla'da kiralık olarak oynayan Nasri'yi Amerika kampına davet etti, ve performansını görmek istediğini belirtmişti.

Öte yandan Galatasaray başkanı Dursun Özbek kulüpler Birliğinin yeni başkanı oldu.

Kulüpler Birliği Vakfının olağan genel kurulunda Göksel Gümüşdağ'ın istifasından sonra başkanlığa Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek geldi.

''GÖKSEL BAŞKAN ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPTI BU NEDENLE ÇOK BÜYÜK TEŞEKKÜRÜ HAKETTİ''

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, "Sözlerime Göksel başkanıma teşekkürle başlamak istiyorum. Çok büyük bir teşekkürü haketti. Çok iyi hizmetler sağladı ve çıtayı aşttı. Futbolun marka seviyesi beklenmedik seviyede yükseltti. İkinci teşekkürü de beni bu başkanlığa layık gören kulüp başkanlarına ediyorum. 1 sene süreyle seçildim. Türk futbolunun içinde bulunduğu bazı sıkıntılarının takipçisi olacağım." diye konuştu.