Portekizli yıldız oyuncu Nani için Siyah Beyazlı takımın deyreye girdiği öğrenildi. Portekizli oyuncu için ülke milli takımında takım arkadaşı olan Quaresma'nın devreye girdiği öğrenildi.

NANİ TÜRKİYE’YE GELMEK İSTİYOR

Siyah Beyazlı takımın yıldız futbolcusu Quaresma, yakın arkadaşı olan Nani için Siyah Beyazlı kulübe "Nani, tekrardan Türkiye'ye dönmek istiyor. Nani’nin tek hedefi devler arenası olan Şampiyonlar Ligi’nde mücadele vermektir dedi.

GÖZLER ŞENOL GÜNEŞ’E ÇEVRİLDİ

İspanyol kulübü Valencia tarafından satış listesine konulan Nani için takım arkadaşı Ricardo Quaresma devreye girdi. Nani takım arkadaşın Quaresma’ya Türkiye’ye gelmek istediğini ve Şampiyonlar liginde oynamak istediğini iletti. Bu sözlerden sonra gözler Siyah Beyazlı takımın hocası Şenol Güneş’in vereceği karara döndü.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım defans hattını güçlendirmek istiyor. Fransız ekibi Lyon'un Marcelo'nun peşinde olması Kara Kartal'ı harekete geçirdi. Siyah Beyazlı takım hem Marcel'nun boşluğunu doldurmak hemde savunma hattını güçlendirmek için Hırvat oyuncu Vida'yı transfer edecek. Oyuncu ile her konuda anlaşan Kartal, futbolcunun kulübü ile anlaşma aşamasına çok yaklaştı.