Spor Toto Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Kara Kartal transferde hareketli saatler yaşıyor. Siyah Beyazlı takım transfer listesindeki futbolcular ile birer birer görüşmeye başladı. 

NANİ VE PEPE HAREKATI

Portekizli başarılı defans oyuncusu Pepe’nin menajerleri ile birkaç gün önce buluşan Siyah Beyazlı yönetim bu transfer için harekete geçti. Beşiktaş bu görüşmelerin ardından bir zaman Fenerbahçe'de top oynamış Nani ile de temas kurdu.

Geçen sezon devre arasından bu yana Nani’nin, Valencia’daki durumunu takipte olan Siyah Beyazlı takım bu oyuncuyu satış opsiyonlu olarak kiralama hesapları içine girdi.  

Valencia ile iki sene daha anlaşması olan Portekizli futbolcuyu renklerine katmak isteyen Kara Kartal böylece kanatlardaki elini daha da güçlendirmeyi amaçlamıştı. 

KARTAL VALENCİA İLE MASAYA OTURACAK

Şu aralar Konfederasyon Kupası için Rusya’da olan Portekizli yıldız transfer edilmesi halinde, Mata ve Dudu gibi yıldız isimlerin transferinden vazgeçilecek. Siyah Beyazlı takımın yakın bir zamanda İspanyol kulübü Valencia ile masaya oturması bekleniyor. 

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım Aboubakar transferi içinde yoğun mesai harcıyor. Oyuncunun klübü Porto ile transferin olması için temasa geçildi.