Fenerbahçe Kulübü' nün aylık olarak çıkan dergisine konuşan yeni transferlerden Nabil Dirar, "Takımımız kendini günden güne geliştiriyor. Öğreniyoruz, birbirimizi tanıyoruz. Sezona şanssız bir başlangıç yaptık ama bunu bir geçiş dönemi olarak değerlendirmeliyiz. Çalışmalarımızın karşılığını, sezon sonunda mutlaka alacağız." şeklinmde açıklamalarda bulundu.

"HEM SAVUNMA HEM HÜCUM YAPAN BİRİYİM" AÇIKLAMASI

Kendi performansı hakkında da youmlarda bulunan Faslı yıldız Dirar, "Kazanmayı seven, hırslı biriyim. Mücadeleci ve rekabetçiyim. Bu takım için iyi işler yapabilecek bir oyuncuyum. Fizik yapım sayesinde saha içinde yüzde yüzümle oynayabiliyorum. Hem savunma hem hücum yapan birisiyim ve böyle oyunculara her zaman ihtiyaç vardır." diyerek oyun stilinden bahsetti.

Taraftardan kendilerine her zaman destek vermelerini isteyen Faslı oyuncu, "Bu takıma çok güveniyorum. İyi bir takım olacağız. Saha içinde her şeyi yapıp şampiyon olacağız." diyerek şampiyonluk yolundaki iddiasını ortaya koydu.

Teknik patron Aykut Kocaman' dan da övgü dolu sözeler ile bahsedenNabil Dirar, "Fenerbahçe tarihinin en çok gol atmış futbolcusu şu anki teknik direktörümüz. Bir golcü olması da, kale önünde neler yapacağımız konusunda bize çok yardım edeceği manasına gelir. " yorumunda bulundu.