Spor Toto Süper Lig’de istediği sonucu elde edemeyen Fenerbahçe transfer için çalışmalara başladı. Sarı Lacivertli takımın Başkanı Aziz Yıldırım, güçlü bir kadro ile önümüzdeki dönem şampiyon olmak istediklerini dile getirmişti. Kanarya 19. Şampiyonluğu,20 yaparak 4. Yıldızı formasına ekleyip ezeli rakibi Galatasaray ile aynı durumda olmak için kolları şimdiden sıvadı.

NABİL DİRAR SARI LACİVERTLİ TAKIMDA

Sarı Lacivertli kulüp resmi internet sitesinden gerçekleştirdiği açıklamada transfer ile ilgili şu bilgileri verdi: Nabil Dirar transferi için Fransız kulübü Monaco ile prensip anlaşmaya varılmıştır.

Açıklamada ayrıntılı olarak şu bilgiler yer aldı: :

" Fenerbahçe Kulübü, Nabil Dirar'ın transferi için Fransız takımı AS Monaca takımı ile prensip anlaşmasına varmıştır. Nabil Dirar, cuma günü sağlık kontrolünden geçirilecektir.’’

Faslı oyuncu Nabil Dirar’ın, 16 Haziran 2017 Cuma günü saat 15:30'da İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Faslı oyuncunun sağlık kontrolünden sonra Fenerbahçe forması giyecek.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım daha önce Valbuena ile anlaşmıştı. Türkiye'ye gelen Fransız oyuncu sağlık kontrolünden geçmişti. Kanarya yakın zamanda yaptığı transferlere toplu imza attırmayı planlıyor.