Mustafa Cengiz'den Transfer Müjdesi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, orta saha transferi ile ilgili Azerbaycan televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz'den Transfer Müjdesi!

Mustafa Cengiz'den Transfer Müjdesi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı kırmızılı kulübün UEFA Avrupa Ligi 2'nci Ön Eleme Turu'nda Neftçi Bakü ile yapılacağı karşılaşma öncesinde Azerbaycan'ın CBC Sport televizyonunda açıklamalar yaptı.

Perviz Musayev ile Elçin Cafarov'un sunuculuğunu yaptığı Türkiye'den Futbol programına telefonla misafir olan Mustafa Cengiz, Azerbaycan halkına ve Netfçi Bakü taraftarlarına selam yollayarak açıklamalarına başladı.

Netfçi eşleşmesi hakkında konuşan Başkan Cengiz, "Hem kardeşinizle maç yapacaksınız, hem de galip veya mağlup olacaksınız. İki duygu bir arada. Şükür ki bize sizinle maç yapmak nasip oldu. Biz bundan çok mutluyuz. Bizim oynadığımız takım, en yakın kardeşimiz. Türk kardeşlerimiz, Azeri kardeşlerimiz. Netfçi'nin her zaman başarılı olmasını isterim. İran'da da Tractor çok başarılı oldu, mutlu olduk. Bu maçtan dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

'SCOUT EKİPLERİMİZİN İNCELEMESİ GEREKİR'

"Azerbaycan'dan oyuncu transfer etmeyi düşünür müsünüz" sorusuna cevap veren Cengiz, "Bizim öz kaynaklarımıza dönmemiz gerekir. Azerbaycan'a, Kazakistan'a, Türkmenistan'a... Bizim scout ekiplerimizin incelemesi gerekir. İnşallah bu yönde çalışmalarımız olacak" ifadelerini kullandı.

'ORTA SAHAYLA İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR'

Orta sahaya transfer hakkında da konuşan Cengiz, "İnsanlar mükemmeli bulmak için mücadele veriyor, tam mükemmele asla ulaşamazsınız. Fakat biz santrfor yokken ligin en çok golünü attık, defans yok dendi, ligin en az gol yiyen takımı olduk. Orta sahayla ilgili çalışmalarımız var, inşallah taraftarı mutlu edeceğiz" cümleleriyle sözlerini sonlandırdı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR