Mustafa Cengiz'den Fatih Terim Açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Coronavirüse yakalanan Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak hakkında konuştu.

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim Açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, DHA aracılığıyla bütün herkese, devlete destek vermeleri için çağrı yaptı.

"YUSUF GÜNAY KARDEŞİMİN DURUMU CANIMIZI SIKTI"

"Sağlık durumunuz nasıl" sorusunu yanıtlayan Cengiz, "Benim sağlık durumum, ailemin, yakınlarımın çok iyi. Canımızı sıkan sevgili Yusuf (Günay) kardeşimin durumu. Onu negatif bekliyorduk, pozitif çıktı. Sağlığı yerindeydi, iyi bir durumu vardı. Canımızı sıktı. Yakın mesai arkadaşımız. Ateş düştüğü yeri ve çevresini yakar. Hiçbir vatandaşımızın, hiçbir insanın zor duruma düşmesini istemem ama yakınınızda olunca sizi biraz daha fazla üzüyor" dedi.

"TERİM VE ALBAYRAK'IN DURUMLARI..."

Kaan Kançal ve kendisinin iyi olduğunu söyleyen Başkan Mustafa Cengiz, "Kaan'da (Kançal) bir şey gözükmüyor, bende bir şey gözükmüyor. Hocamla (Fatih Terim) konuştuk, durumu çok iyi. Abdurrahim'in (Albayrak) de durumu çok iyi. Hepsi atlatacak. Tüm insanlık bunu atlatacak, bu bir test. Sınavdan geçiyoruz. Olaya idealist açıdan bakarsak, bu dünya bir sınav dünyasıdır, test dünyasıdır. Bizim 68 kuşağı da düzenli olarak sınav veriyor. Demek bunu da görecekmişiz, bunu da yaşayacakmışız" ifadelerini kullandı.

Cengiz'le Röportaja devam eden Serhan Türk'ün "Fenerbahçe ve Kayserispor gibi ekiplerde birkaç isimde Corona virüs tespit edildi. Bununla ilgili ne söylersiniz" sorusuna Cengiz, "Hepsi yeni yapıyor, ilk testleri biz yaptık. Bizde hocam hariç hepsi negatif çıktı. Onlar yaptıkça başka sorunlar çıkmasın diye dua ediyoruz. Zamanında önlem almayanlara bakıyorum, bir şey demiyorum. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Türkiye'de 12 Mart Perşembe saat 19.00'dan sonra bütün her şey değişmiştir. Bakanlığımız seyircisiz oynama kararı aldıktan sonra, daha sonra devletimiz çok doğru bir erteleme kararıyla salgının zararlı etkilerini en aza indirmiştir diye düşünüyorum" diye cevap verdi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR