Muslera'dan Volkan Demirel'e Veda Mesajı!

Galatasaray'ın kalecisi Muslera, Volkan Demirel'e veda mesajı yayımladı.. İşte detaylar..

Muslera'dan Volkan Demirel'e Veda Mesajı!

Muslera'dan Volkan Demirel'e Veda Mesajı!

Futbolculuk kariyerini sonlandıran Volkan Demirel, Fenerbahçe teknik kadrosunda yer alacak. Demirel'in jübilesi ilerleyen günlerde yapılacak.

KONUYA İLİŞKİN YAPILAN YAZILI AÇIKLAMA İSE ŞU ŞEKİLDE

"Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik' olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

JUBİLE YAPACAK

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle sarı-lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe'sinin başarıları için sarf edecektir. Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır. Fenerbahçeli Volkan'a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz"

MUSLERA'DAN VEDA MESAJI

"8 yıl boyunca tüm mücadelen için teşekkür ederim. Yeni maceranda senin için en iyisini diliyorum"

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR