Monaco Kiralık Oyuncularından Sadece Onyekuru'yu Çağırmış!

Monaco ve Galatasaray'la ikili ilişkileri iyi olan Haim Fresco, Onyekuru'nun geri dönüşü hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Monaco Kiralık Oyuncularından Sadece Onyekuru'yu Çağırmış!

Monaco’da yaşayan Galatasaray Divan Üyesi işadamı Haim Fresco, Onyekuru süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Merhum başkan Özhan Canaydın’ın eski ortayı olan Fresco, Fransız ekibinin yeni bir yapılanmaya gittiğini ve kadrosunda büyük bir revizyona gideceğini dile getirdi.

Fresco’nun sözleri şöyle:

ROBERTO MORENO ONYEKURU'YU DEĞERLENDİRMEK İSTİYOR

“Fransa’da lig 23 Ağustos’ta başlıyor. Takımlar da hazırlıklarına doğal olarak erken başlayacak. Takımın yeni hocası Reborto Moreno da Onyekuru’yu değerlendirmek istiyor. Burada tabii yeni bir sportif direktör de geldi. Futbolu çok iyi biliyor. Birçok futbolcusunu satacaklar ama Onyekuru’ya bakış açısının değişmesi söz konusu olabilir. Monaco kiraya verdiği oyunculardan sadece Onyekuru’yu çağırdı” diye konuştu.

MONACO NEDEN SADECE ONYEKURU'YU ÇAĞIRDI?

Bunun şaşırtıcı bir durum olduğunu ifade eden Haim Fresco, “Monaco kiralık futbolcularda niye sadece Onyekeru’yu çağırsın... Belki ödemeler zamanında yapılmamıştır” yorumunu yaptı.

GALATASARAY YÖNETİMİ MONACO'YU YADIRGADI

Monaco’nun lig bitmeden Onyekuru’yu geri çağırması tartışmalara neden olurken, sarı-kırmızılı yönetim konuyu UEFA’ya taşıma kararı aldı. Sarı-kırmızılı yöneticiler, Monaco’nun başka takımlarda kiralık forma giyen futbolcularından sadece Onyekuru’yu hemen çağırmasını garipserken, bu durumun arkasında başka şeyler olabileceğini düşünmeye başladı.

BU DURUM NORMAL DEĞİL

Galatasaraylı yöneticiler, “Acaba Monaco’dan bunu yapmasını isteyen Türkiye’de dostları mı var? Sadece Onyekuru’nun çağrılması normal bir durum değil. Bunu rakiplerimizden birinin bağlantısı ile olabileceği ihtimalini de değerlendiriyoruz. Sonuçta çok önemli haftalar oynanıyor” dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR