İtalyan ekibi Milan’da top oynayan M'baye Niang, Antalyaspor’a yeni transfer olan Jeremy Menez'in fotoğrafının altına ''Biz Antalyasporuz'' yorumunu yapması Kırmızı Beyazlı takımda büyük bir heyecan ortaya çıkardı.

MENEZ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Önümüzdeki sezon Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk ve Avrupa kupalarında bulunmak isteyen Antalyaspor yıldız futbolcu Jeremy Menez’i kadrosuna kattı. Yıldız futbolcu Jeremy Menez’de sosyal medya üzerinden Antalyaspor’a transfer olduğunu duyurmuştu

"BİZ ANTALYASPORLUYUZ’’ YORUMU

Kırmızı Beyazlı taraftarının yorumlarına büyük bir ilgi gösteren Menez'in sosyal paylaşım hesabındaki bir yorum ise Antalyaspır taraftarınu heyecana boğdu. Milan’da top oynayan M'baye Niang ''Biz Antalyasporuz'' diyerek fotoğrafa yorum yapması bu oyuncu acaba Antalya’ya mı geliyor sorusunu akla getirdi.

Antalyaspor bu sezon Spor Toto Süper Lig'i 58 puanla 5.sırada tamamlamıştı. Önümüzdeki sezon daha iddialı bir kadro kurmak isteyen Kırmızı Beyazlı ekip yaptığı transferler ile adından daha söz ettireceğe benziyor. 

Diğer yandan Antalyaspor'da bulunan dünyaca yıldız oyuncu Eto'o'nun takıma büyük katkı vermesi bekleniyor. Eto'o 'nun yanına alınan Menez ile iyi ikili olması bekleniyor.