MHK Başkanı Serdar Tatlı: 'Bize İnanın ve Güvenin!'

MHK tarafından 2020- 2021 Sezonu Yaz Semineri'nin açılış töreni gerçekleşti. Törende yeni MHK Başkanı Serdar Tatlı, açıklamalarda bulundu.

MHK Başkanı Serdar Tatlı: 'Bize İnanın ve Güvenin!'

MHK Başkanı Serdar Tatlı: 'Bize İnanın ve Güvenin!'

TFF Merkez Hakem Kurulu tarafından 5 - 10 Eylül tarihleri içerirsinde organize eden 2020 - 2021 Sezonu Yaz Semineri'nin açılış töreni gerçekleşti. Törende TFF Başkanı Nihat Özdemir, MHK Başkanı Serdar Tatlı, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ve İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu'nun yanı sıra TFF ve MHK üyeleri yer aldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamasında, "Ligde 42 haftalık bir maraton bizi bekliyor. Bununla beraber Türkiye Kupası maçlarımız var. Bu nedenle geniş bir hakem kadromuz olacak. Üst klasman hakem sayımızı 47’ye çıkarttık. Yeni MHK ile birlikte, bu sürecin üstesinden rahatlıkla geleceğimize inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

'İKİ VAR KULLANACAĞIZ'

MHK Başkanı Serdar Tatlı da, "Bu sezon ekstradan merkez İstanbul olmak üzere, iki ayrı statta iki VAR Sistemi daha kullanmayı planlamaktayız. Biz hakemlerimize güveniyoruz. Sizlerin de güvenmesini bekliyoruz. Bize inanın ve güvenin. Hiç kimse merak etmesin, adaletten şaşmayan, herkese eşit mesafede bir MHK göreceksiniz. Görevde kaldığımız sürece, bu ilkelerden taviz vermeden, toplum vicdanının sesi olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR