Fenerbahçe ve Milan'ın transfer etmek istediği Emre Mor, önceki gün menajeri Muzzi Özcan ile ani bir kararla yollarını sonlandırınca, skandal olaylar gün yüzüne çıktı.

21 yaşında bulunan futbolcunun annesi Güzela Hanım’ın da bu ayrılıkta etkili olduğu iddiası üzerine, iki tarafı da tanımış olan aile dostlarından biri Akşam gazetesinden Orçun Özateş'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Adı bizde saklı olan ve kamuoyunca tanınan bu şahısın anlattıkları, şok etkisi yaratacak cinsten.

İşte o şahısın yaptığı tüyler ürperten açıklamalar:

ÖZCAN FUTBOLCULARI BAĞIMLI YAPIYOR

"Muzzi Özcan menajerliğini üstlendiği pek çok oyuncuya 'snus' adlı bir madde kullanımına teşvik ediyor. Emre Mor da bu maddeyi kullananlardan birisiydi ve bağımlı hale geldi. Snus krizine girdiği zamanlarda mutlaka kullanıma ihtiyaç duyuyordu. İlk başlarda oyunculara stresli durumlarla başa çıkmak için önerdiği bu maddeyi, bağımlılık yaptığında onların hayatını karartı. Hatta bir keresinde Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu'na da içirmişler, adam idmana çıkamayacak duruma gelmiş. Bu tür olaylar burada hep oluyor.

KULLANAN KİŞİYİ SALAKLAŞTIRIYOR, KONUŞAMIYOR

Bu oyuncuların kurtulması için bu bilgileri açıklamak zorunda olduğumu anladım. Gerekirse bu konuda size her türlü bilgi ve belgeyi de sunabilirim. Ben binkez kendisini uyardım. Hatta Afganistanlı ortağı bulunuyor, o da bunu yapmaması konusunda defalarca uyarmıştı ama vazgeçmedi. Kullananları mallaştırıyor ve uyuşturuyor. Beynini bitiriyor. Kafayı kaldıramıyor ve konuşmaktan bile aciz hale geliyor. Bir soru sorsan cevap alamazsın."