Felipe Melo'nun gidişinden sonra bir türlü orta alandaki boşluğu dolduracak bir veliaht bulamayan Galatasaray, bu defa önemli bir isim ile temas kurmaya hazırlanıyor

YENİ ADAY GİANNELLİ İMBULA! YILDIZ FUTBOLCU KİRALIK DÜŞLÜNÜYOR 

Stoke City'nin sezon başında Porto'dan 24 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek transfer edip kadrosuna kattığı fakat fazla forma şansı bulamayan 24 yaşındaki genç Fransız futbolcuyu kiralamak isteyen Galatasaray yönetimi, önümüzdeki günlerde vites arttıracak.

Premier Lig'de sadece 12 maçta toplamda 796 dakika forma şansı bulan Giannelli Imbula' yı kiralık olarak göndermek isteyen Stoke City'nin bu hamlesinden sonra Teknik adam Igor Tudor ile görüşen yönetim, "Bize katkı sağlar" yanıtı aldıktan sonra 24 yaşındaki oyuncuda karar verdi.

İlerleyen süre zarfında İngiliz ekibi ile temaslara başlayacak olan yönetim, başarılı oyuncuyu satın alma opsiyonu ile  birlikte kiralamayı hedefleyecek.

DURSUN ÖZBEK' TEN GELECEK SEZONUN TRANSFER PLANLAMASINA DAİR AÇIKLAMALAR 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, farklı bölgelere en az 5 - 6 transfer yapacaklarını ve takımdan giden futbolculara göre bu transfer edilecek futbolcu sayısının değişe bileceğini bildirdi.