Sarı Lacivertli takımın yeni transferi Mehmet Ekici, deneyimli teknik adam Aykut Kocaman’ın kendileri için büyük bir fırsat ve şans olduğunu dile getirdi.

Mehmet Ekici Aykut Kocaman ile yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi:''Sarı Lacivertli takımı daha önce çalıştırmış, onatmış olan bir teknik adam . Haliyle Fenerbahçe’yi iyi tanıyan ve analiz eden biri. Bu yüzden dolayı büyük ölçüde avantajlıyız'' dedi.

''KUPA VE BAŞARIYA AÇIM''

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mehmet Ekici kupalara ve başarıya çok aç oldupunu dile getirerek sözlerine şu şekilde devam etti:

''Her şeyden önce benimle birlikte olan ve bana sahip çıkan bir camia var aklımda. Bu olay beni hem mutlu ediyor hem de motive ediyor'' dedi.

Diğer yandan Fenerbahçe Nabil Dirar ile de anlaşmaya vardı Faslı oyuncunun kulübü Monaco ile anlaşmaya varan Fenerbahçe bu transfer için Fransız kulübü ile prensipte anlaştığını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Kanarya bu transfer ile Valbuena, Mehmet Ekici gibi isimlerden sonra 3.oyuncuyu kadrosuna eklemiş oldu.

Sarı Laciveertli takım önümüzdeki sezon için daha güçlü bir kadro oluşturarak şampiyon olmak istiyor. Ezeli rakibi Galatasaray’ı şampiyonluk sayısında yakalamak isteyen Sarı Lacviertliler bu anlamda transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.