Spor Toto Süper Lig’i 2.sırada tamamlayan Medipol Başakşehir transfer çalışmalarına ara vermeden başladı. Önümüzdeki sezon daha iddialı bir kadro kurup şampiyonluğa oynamak isteyen takım çalışmalara şimdiden başladı. 

TRANSFERİ ASBAŞKAN AÇIKLADI

Medipol Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral transfer konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Saral, ''Galatasaray’da oynayan stoper oyuncusu Chedjou’nun sağlık kontrolünün ardından 2+1 yıllık imza atacağını'' söyledi.

CHEDJOU BAŞAKŞEHİR'DE

Süper Lig’i 2.sırada bitirip Şampiyonlar Ligi’ne gitmeye hak kazanan Başakşehir, önümüzdeki sezon için güçlü bir kadro kurmayı planlıyor. Bu kapsamda Sarı Kırmızılı takımın stoperi Chedjou’yu 2+1 senelik renklerine bağladı. Mustafa Saral sözlerinin devamında şu ifadelerde bulundu: ''Sağlık kontrolünün ardından Aurelien Chedjou İle anlaşacağız. Eğer başka bir pürüz olmaz ise bu transfer gerçeklemesi kesindir dedi. Ayrıca Saral Fenerbahçe’de top oynayan Hasan Ali Kaldırım ile ilgilenmediklerini'' dile getirdi.

Diğer yandan Medipol Başakşehir transfer çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Önümüzdeki sezon hem Süper Lig'de hemde Avrupa arenasında başarılı olmak isteyen Turuncu beyazlı isim bu kapsamda transferlerini sürdürecek. Başakşehir'in önümüzdeki günlerde başka oyuncuları da renklerine katması beklneiyor.