Mecnun Otyakmaz: En Büyük Arzum Şampiyon Olmak

Sivasspor'un kendi sahalarında 3-1 yendikleri Fenerbahçe maçının ardından başkan mecnun Otyakmaz açıklamalarda bulundu.

Mecnun Otyakmaz: En Büyük Arzum Şampiyon Olmak

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'dan Maçı Sonu Açıklamalar

Başkan Otyakmaz, Süper ligin 15. haftasında DG. Sivasspor'un Fenerbahçe'yi 3-1 kazandıkları mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Mecnun Otyakmaz maça yoğun ilgi gösteren taraftarlarına teşekkür etti. 

Taraftarların kendi sahalarında tribünleri doldurarak kazanmalarında büyük etken olduğunu söyleyen Mecnun Otyakmaz, "Teknik heyet ve futbolcularımız gerçekten Fenerbahçe karşısında son 10 dakikadaki stresli anları bir kenara bırakırsak tamamıyla oyunun hakimi oldular ve hak ettikleri bir galibiyet aldılar, onları da tebrik ediyorum. İsmimin spor salonuna da verilmesi nedeniyle bugün çifte mutluluk oldu. Hem böyle bir onura layık oldum hem de taraftarımız önünde net bir galibiyet aldık, maçı kazanmasını bildik. Çok mutlu bir gün benim için. Liderliğimizi devam ettiriyoruz." ifadelerini kullandı.  

Başkan Otyakmaz, ligin uzun soluklu maraton olduğunu belirterek, "Ligin yarısı bile olmadı. Takımımız her hafta üstüne koyarak devam ediyor. Takımımızı bozmadan lig sonuna kadar işin içinde olmayı arzu ediyoruz." Açıklamalarında bulundu. 

Transferle ilgili konuşmanın daha çok erken olduğunu söyleyen Mecnun Otyakmaz, "Amacımız takımımızı muhafaza edip, şampiyonluğu sonuna kadar kovalamak ve yarışın içerisinde olmak. Nazar değmesin kardeşlerimize. En büyük arzumuz bu taraftara, milyonlarca Sivaslı'ya güzel başarılar yaşatmak." diye aktardı. 

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri