Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemeyen Sarı Lacivertliler transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Fenerbahçe önümüzdeki sezon şampiyon olarak 4. yıldıza kavuşmak istiyor.

Sarı Lacivertli takım Mehmet Ekici’den sonra başka bir yıldız isim olan Mathieu Valbuena’yı da renklerine bağlıyor.

VALBUENA İSTANBUL’A GELİYOR

Sarı Lacivertlilerin Fransız temsilcisi Lyon’dan getirdiği oyuncu kendi Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta Mathieu Valbuena’nın verdiği mesaja göre Bugün olduğu uçak TSİ 15.30’da İstanbul Atatürk Havalimanına inecek.

Diğer yandan Fenerbahçe transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Mehmet Ekici ve Mathieu Valbuena gibi isimleri renklerine bağlayacak olan Sarı Lacivertliler yeni transferler yapmak için atağa geçti. 

Geçen sezon forvet bölgesinde oluşan sıkıntıyı gidermek isteyen Kanarya Siyah Beyazlı takımda top oynayan Aboubakar'ı transfer etmek için çalışmalara başladı. Bu sezon Siyah Beyazlı ekipte oynadğı futbol ile beğenileri üstüne çeken Kamerunlu oyuncu için Sarı Lacivertli takımın transfer komistesi devreye girecek. Oyuncunun kulübü Porto ile yapılacak görüşmelerden sonra bu transferin kesinlik kazanması bekleniyor.