İtalyan yıldız oyuncu Mario Balotelli, kulübü Nice’ta kalmaya karar verdi. Siyah Beyazlı takım ile ismi geçen İtalyan forvetin yarın kulübü Nice ile sözleşme imzalayacağı belirtildi.

İMZALAR ATILIP ANLAŞMA YENİLENECEK

Nice Gazetesi, Nice-Matin'de çıkan habere göre, başarılı forvet oyuncusunun menajeri Mino Raiola, 26 yaşındaki oyuncunun takımı ile sözleşme yenileme konusunda hiçbir sorun olmadığını dile getirdi. Kısa bir zaman içeresinde de anlaşmanın yenileceğini belirtti.

17 GOL 1 ASİST YAPTI

Mario Balotelli Milan ve Liverpool takımlarında göstediği kötü performanstan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşatmış Fransa'da Nice forması ile adeta yeniden kendine gelen yıldız oyuncu, geçen sene çıkmış olduğu 28 karşılaşmada 17 gol 1 asist yapma başarısı göstermişti.

Diğer yandan Kara Kartal forvet transferi için Aboubakar'ı mutlaka renklerine katmak istiyor. Kamerunlu oyuncunun kulübü Porto Siyah Beyazlı takımdan yüksek bir bonservis bedeli istiyor. Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman, Kamerunlu golcü oyuncuyu almak için Portekiz'e gidip bizzat Porto takımı ile masaya oturacak.

Kara Kartal istenilen rakamlarda Porto ile anlaşırsa bu transfer gerçekleşecek.