Siyah Beyazlı takım Luiz Rhodolfo ile yolları kesin olarak ayırdı. Bu olaydan sonra Siyah Beyazlı takımın bir diğer defans oyuncusu Marcelo’ya Fransız ekibi Lyon’dan teklif geldi.

30 yaşında olan Marcelo Şenol Güneş’in beğendiği isimlerden biri. Ancak Kara Kartal Lyon’dan çok ciddi bir teklif gelmesi halinde bu konuyu değerlendirecek.

YÖNETİM MARCELO’YU SATMAK İSTEMİYOR

Siyah Beyazlı takımda başarılı bir sezon geçiren Marcelo’yu hem teknik direktör Şenol Güneş hem de yönetim satmak istemiyor. Ancak kulübün içinde olduğu mali gerçeklerde gözler önünde. Bu yüzden dolayı Marcelo’ya Lyon tarafından verilen 7.7 Milyon Euro’luk teklifi değerlendirmeye alan Kara Kartal bu oyuncu için son kararı kısa bir zaman içerisinde verecek.

Eğer bu transfer gerçekleşirse Siyah Beyazlı takım Marcelo’nun yerine bir stoper oyuncusu almayı düşünüyor.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım Aboubakar için transfer çalışmalarına başladı. Vincent Aboubakar'ın kulübü Porto ile görüşmeye hazırlanan Kara Kartal bu oyuncuyu transfer etmek için yoğun bir mesai harcayacak. İstenilen rakamlarda anlaşılırsa Siyah Beyazlı takımın bu transferi yakın bir zamanda açıklaması bekleniyor.