Süper Lig’de istediği başarıyı elde edemeyen Sarı Lacivertli takım kadro içinde geniş bir rotasyona gitmeyi planlıyor. Geçen sezon Eskişehir’de top kiralık olarak top oynayan Hakan Çinemre’yi Manisaspor yakın takibe aldı.
Manisaspor ayrıca Adanademirspor’da kaleci olan Feyzi Elmas, Samsunspor’lu Mustafa Sevgiyi de renklerine katmak için yoğun çaba harcıyor.

MANİSASPOR BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

Manisaspor’un Başkanı Abdullah Mergen’’ Takım içinde dengeleri oluşturarak iyi bir kadro kurmayı amaçlıyoruz. Fevzi ve Mustafa’yı kesin olarak kadroda görmek istiyorum.’’dedi.

Başkan Mergen konuşmasının devamında şu ifadelerde bulundu:
Bu sene sözleşmesi biten Ufak Budak ile yeniden anlaşmaya varmak istiyoruz. Önümüzdeki sezon daha güçlü ve hedeflerine ulaşmak isteyen bir Manisaspor sahada olacak.

Öte yandan Fenerbahçe önümüzdeki sezon kadroda birçok yenilik yapacak. Sarı Lacivertli ekip ilk olarak genç oyuncu Hakan Çinemre'yi birkez daha kiralamayı düşünüyor. Ayrıca Siyah Beyazlı takımdan transfer edilen İsmail Köybaşı'dan da istenilen performans alınamadı. Bu yüzden dolayı oyuncu ile ilgilene Trabzonspor ile bu oyuncu için masaya oturulması bekleniyor.