İngiltere Premier Lig' in köklü ekiplerinden Manchester United, Sırp futbolcu Nemanja Matic' i 3+1 seneliğine renklerine bağladı.

CHELSEA'YE TAMI TAMINA 45 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ ÖDEYECEK

İngiliz temsilcisi olan Manchester United Kulübünden yapılan açıklamada, 28 yaşındaki ön libero ile 3+1 senelik mukavele imzalandığı ifade edildi. Kulüp, futbolcu için Chelsea' ye verilecek bonservis bedeli ile alakalı bir paylaşımda bulunmadı. İngiliz basını ise Manchester ekibinin, Chelsea' ye 45 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceğini öne sürdü.

"KIRMIZI ŞEYTANLAR'A GELMEKTEN DOLAYI ÇOK  MUTLUYUM" AÇIKLAMASI...

Açıklamada, Chelsea' de keyifli vakit geçirdiğini ve oradaki herkese çok teşekkür ettiğini belirten Sırp oyuncu Nemaja Matic, "Yeni takım arkadaşlarımla buluşmayı dört gözle bekliyorum. Manchester United' a gelmekten dolayı çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

Bir futbolcuda istediği her şeyin Matic' de olduğunu aktaran Manchester United' ın Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho ise "Bize katılmayı çok istediği için Nemanja'ya teşekkür ediyorum. Eminim futbolcularımız ve taraftarlarımız onu çok sevecek. Yeni 31 numaramıza hoş geldin diyorum." değerlendirmesini yaptı. Matic, Chelsea'de geçen sezon 39 maça çıkıp 2 gol kaydetmişti.