Ersun Yanal, Nani'yi istemedi! Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken, menajerler eski Fenerbahçeli Nani'yi, bordo-mavili külube tavsiye etti.

Yönetim bu teklife sıcak bakmamasına rağmen, teknik direktör Ersun Yanal'a fikri soruldu. Yanal da Nani'yi istemeyince görüşmeler başlamadan bitti.

Buna rağmen Nani isminin birçok yerde Trabzon ile anılması yönetimi rahatsız etmiş durumda.

MARCELINO'DAN LUIS NANI İÇİN AÇIKLAMA

Marcelino Garcia Toral, Valencia'nın transferde çok yavaş hareket ettiğine dikkat çekerken ''Nani'nin ayrılacağı dedikodularını ben de görüyorum. Neler olacak göreceğiz. Önceliklerimiz başka. Transferde çok geç kaldık. Gelecek oyunculara göre gidecek oyunculara da bakacağız'' ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor Kulübü, futbolcularından olan Sefa Yılmaz ve Carl Medjani'nin sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu.

Trabzonspor Kulübü, oyuncularından olan Sefa Yılmaz ve Carl Medjani'nin sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu.

Öte yandan Ersun Yanal'ın Rodallega yerine Dame Ndoye'u maça alması özellikle sosyal medyadaki Trabzonspor taraftarını çıldırttı.

TRABZONSPOR YAZISINI KALDIRDI

Bir tepki de olayın diğer yüzü Rodallega'dan geldi. Yıldız futbolcu maç sonrası sosyal medya hesaplarından Trabzonspor ibaresini sildi.

Bu hareketi Rodallega'nın Trabzonspor'u kafasında bitirmesi olarak lanse edildi.

Rodallega daha önce de oyuna alınmaması sebebiyle tekni direktör Ersun Yanal'a tepki göstermiş ve taraftarın tezahüratları sonucunda yıldız oyuncuyu oyuna almak zorunda kalmıştı.