A Milli Futbol Takımımız, Rusya'da gerçekleşecek olan 2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubunda Ukrayna ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etmekte.

İŞTE KAFASINDAKİ 11

Rumen teknik adam 3 sene sonra kadroya çağırmış olduğu Emre'nin yanı sıra, bu sezon Barcelona'da forma şansı bulamayana Arda'yı 11'de sahaya sürmeyi planlıyor.

Ayrıca, Burak, Caner, Nuri, Mehmet Topal da kritik mücadelede forma giymeye en yakın isimler.

Savunma hattını Şener-Ömer-Mehmet Topal ve Caner'den oluşturmayı planlayan Lucescu'nun, orta sahada Emre-Nuri, Arda, hücum hattında ise Hakan, Cengiz ve Burak ile maça başlaması bekleniliyor.

Öte yandan Milli Takım'ın 5 Eylül'de Hırvatistan ile gerçekleştireceği 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Türk taraftarlara satışa sunulan misafir tribün biletleri tükendi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 5 Eylül'de Hırvatistan ile Eskişehir'de yapacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Türk taraftarlara satışa sunulan misafir tribün biletleri tükenmiş durumda.

Öte yandan A Milli Takımımızın Hırvatistan ve Ukrayna maçları aday kadrosu açıklandı.

A Milli Futbol Takımı'nın Ukrayna ve Hırvatistan ile oynanacak maçlarının aday kadrosu belirlendi.

TFF'nin internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada milli takımı bıraktığını ifade eden Arda Turan ve Başakşehir'de forma giyen 36 yaşındaki futbolcu Emre Belözoğlu da kadroda yer aldı.

ARDA VE EMRE YENİDEN MİLLİ TAKIMDA!

Daha önce milli takımı bıraktığını söyleyen Arda Turan Ukrayna ve Hırvatistan ile oynanacak olan milli maçların aday kadrosuna çağrıldı.

Arda Turan'ın haricinde uzun zamandır milli takımda olmayan Emre Belözoğlu da Lucescu tarafından kadroya alındı.