Brezilyalı yıldız Lucas Lima' nın temsilcisi olan Khodor, Fenerbahçe' nin oyuncusu ile aylardan beri ilgilendiğini ifade ederek, "Yeniden görüşmeye başladık. Yıldız oyuncu Lucas Lima' nın durumu gelecek hafta şekillenir" ifadelerini kullandı.

BARCELONA 4.5 SENELİK ANLAŞMA İMZALADI HABERLERİ...

Barcelona' nın, ocak ayında Santos ile sözleşmesi sona erecek olan Lucas Lima ile 4.5 yıllık anlaşma sağladığı açıklanmıştı. Yıldız futbolcunun, devre arasından itibaren İspanyol devinin formasını giyeceği belirtilmişti. Ancak son dönemde yaşanan gelişmelerin ardından Fenerbahçe, yıldız orta saha oyuncusu için yeniden devreye girdi. Lima'nın menajeri Edson Khodor, yaşanan gelişmeleri anlattı.

"BİR YÖNETİCİ LUCAS LİMA İÇİN GELECEK"

Khodor, Fenerbahçe'nin oyuncusuna olan ilgisinin aylar öncesinden başladığını söyledi. Edson Khodor, "Barcelona'nın devreye girmesinin ardından Fenerbahçe geri planda kalmıştı. Ancak Barcelona'nın kararsız tutumu sonrasında görüşmeler yeniden başladı. Bir yönetici, Brezilya'ya gelip bizimle görüşeceğini belirtti. Fazla detay veremem ama Lima'nın geleceğinin haftaya şekilleneceğini söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Öte yandan oyuncu da Fenerbahçe' ye gelmeye sıcak bakıyor zira resmi İnstagrtam hesabından kendi paylaşımına sarı lacivert bir kalp ifadesi bıraktı.