Ligler Ne Zaman Başlayacak? Bakan Kasapoğlu Açıkladı!

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu bir canlı yayında açıklamalar yaptı. Liglerin ne zaman başlayacağı konusunda konuşan Bakan Kasapoğlu net bir tarhi vermedi.

Ligler Ne Zaman Başlayacak? Bakan Kasapoğlu Açıkladı!

Ligler Ne Zaman Başlayacak? Bakan Kasapoğlu Açıkladı!

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu  bir canlı yayında açıklamalar yaptı. Liglerin ne zaman başlayacağı konusunda konuşan Bakan Kasapoğlu "net tarih şu an için belli değil" dedi.

İşte Spor Bakanı Kasapoğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar;

LİGLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

"Liglerin ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Net bir tarih vermek takdir edersiniz ki şu an doğru değil. Bu günleri elbette aşacağız. Sporcularımızdan örnek tavır ve tutumlar görüyoruz. Bu bizi bir dayanışma ruhuyla ayakta tuttu.

PLAY-OFF GÜNDEMİMİZDE YOK

"Kararlar Bilim Kurulu'nun önerileri ile alınır. Şu an play-off tartışılan bir konu değil."

FATİH HOCA, ABDURRAHİM BEY VE GÖKSEL BEY İLE GÖRÜŞTÜM

"Fatih hocayla görüştüm. Abdurrahim ve Göksel beyle de görüştüm. İnşaAllah her biri de en güçlü şekilde dönecektir. Sağlık durumları her geçen gün iyiye gidiyor."

YURTLARIMIZ BU ZOR GÜNDE MİLLETİMİZE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

"Sporda üreten bir dönemi hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz. Bizim sporcularımız çok yetenekli. Şu an 21 bin 700 vatandaşımızı yurtlarımızda ağırlıyoruz. Karantina süreci geçtikten sonra yurtlarımızda öğrencilerimiz yine yerlerini alacaklar. Bu tesislerin milletimize bu zorlu süreçte ev sahipliği yaptığını görmek ayrıca memnuniyet verici."

ASKERLERİMİZİ DE YURTLARIMIZDA AĞIRLIYORUZ

"TSK'nın talebi ile askere alınacak gençlerimizi de 14 gün yurtlarımızda ağırlıyoruz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR