Defans, orta saha ve kanat bölgesi olmak üzere üç alanda takviye yapmaya hazırlanıyor. Kara Kartal’da Aboubakar’ın durumu ise hala belli olmadı. Kartal bu transferde olumlu bir adım attıktan sonra istediği bölge transferlerine yönelmeyi planlıyor.

Siyah Beyazlı takım normal şartlarda kiralık listesi hariç takımı bozma istemiyordu. Ancak Şenol Güneş’in de talimatı ile Marcelo’ya iyi bir teklif gelirse takımdan gönderilecek. Yeni transferlerin yapılabilmesi için maddi anlamda elini rahatlatacak olan Marcelo’nun takımdan satılması gerekiyor. Şuana kadar takımdan Rhodolfo haricinde hiçbir oyuncu satılmadı. Rhodolfo ise takımına 1.4 Milyon Euro kazandırdı.

LYON MARCELO’YU İSTİYOR

Siyah Beyazlı takımın başarılı stoper oyuncusu olan Marcelo’ya Lyon takımı 7-8 Milyon Euro arası bir teklifte bulundu. Ancak Kara Kartal bu oyuncu için en az 10 Milyon Euro istiyor. Lyon ve Beşiktaş istenilen rakamlarda anlaşılırsa Marcelo Fransız takımına transfer olacak.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takımdan şuana kadar bir oyuncunun satılması Beşiktaş'ta bir transfer krizine yol açtı. Siyah Beyazlı takımda satılan 1 oyuncu olmasına rağmen yapılan bir transfer henüz yok.