Geçen sezon Sarı Lacivertli takımın en iyi isimlerinden biri olmayı başaran ve toplam 38 karşılaşmada 5 gol 17 asist yapan Jeremain Lens konusunda bomba gelişmelere yaşanmaya devam ediyor. Sarı Lacivertli takım, sezon bitmeden, “Senin bonservisin için kulübün Sunderland ile görüşme yapacağız” mesajını vermiş ancak bu mesaja rağmen somut bir adım atılmamıştı. Transfer gelişmelerinin bu şekilde ilerlemesi Jeremain Lens’i de hayal kırıklığına uğratmıştı.

LENS FENERBAHÇE’Yİ BEKLİYOR

Hollandalı yıldız oyuncu her fırsatta İstanbul’daki hayatından mutlu olduğu belirtiyor. Kendisine teklifte bulunan Beşiktaş ve Galatasaray gibi isimlerin olmasına rağmen önceliğini eski kulübü Fenerbahçe’ye verdi.
Jeremain Lens menajerleri aracılığı ile Sarı Lacivertli kulübe yaptığı çağrıda 1 hafta daha bekleyeyim mesajını gönderdi. Eğer bu zaman dilimi içinde de bi gelişme olmaz ise Jeremain Lens kendisine gelen diğer teklifleri değerlendirmeye alacak.

BONSERVİS BEDELİ BELİ OLDU

Sunderland Hollandalı oyuncusu Jeremain Lens’in bonservis bedelini açıkladı. İngiliz kulübü yıldız futbolcuya 6 Milyon Euro istiyor. 1 hafta içerisinde eğer Fenerbahçe’den haber çıkmaz ise Beşiktaş ve Galatasaray Jeremain Lens transferi için devreye girecek. Şampiyonlar Ligi’ne katılan Beşiktaş’ın bu transferde 1 adım önde olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.