Fenerbahçe, Leicester’da fazla görev alamayan Nijeryalı golcüyü kiralamak için Leicester City ile pazarlığa oturdu.

FENERBAHÇE LEİCESTER CİTY İLE KIRAN KIRANA PAZARLIKLARI SÜRDÜRÜYOR

Leicester city’nın yıldızı Ahmed Musa’yı kadrosunu katmak için Leicester yönetimiyle masaya oturan Fenerbahçeli yöneticiler Ahmed Musa’yı almadan gelmeyeceklerini belirttiler.

AHMED MUSA FENERBAHÇEYE GELMEK İSTİYOR

Leicester city’de pek forma şansı bulamayan genç yıldız ‘yeniden doğmak’ istediği için Fener’in teklifine“Evet” dedi.Fenerbahçelilerin çok istediği Ahmed Musa'yı İstanbul'a getirmek için yoğun çaba harcadıkları belirtiyor.Ve yoğun çabalar sonucu Ahmed Musa ikna edildi.

AHMED MUSA TAMAM!

Fenerbahçe'de yönetim, Leicester City'nin forveti Ahmed Musa için kiralama işlemini bitirdi. Sarı-lacivertliler, kulübünde fazla forma şansı bulamayan Nijeryalı golcüyü kiraladı.Leicester City’e CSKA Moskova'dan 20 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında gelen 24 yaşındaki oyuncuyu Fenerbahçe yönetimi kiraladı.

AZİZ BAŞKAN ALMADAN GELMEYİN DEDİ

 Fenerbahçeli yöneticiler Ahmed Musa’yı almak için İngiltere yolunu tuttu.Ahmed Musa'yı illede isteyen Aziz Yıldırım,Fenerbahçeli yöneticilere Ahmed Musa'yı almadan gelmeyin talimatında bulundu.Fenerbahçeyle anlaşan Aykut Kocaman'ında çok istediği Ahmed Musa Fenerbahçeliler için olmazsa olmazlardan.